A Gépipari Tudományos Egyesület november 27-29. között, Siófokon a Hotel Azúrban rendezi meg a 45. Balatoni Ankétot, a nyomástartó rendszerekkel foglalkozó szakemberek éves találkozóját, melyre minden érdeklődőt várunk.
Az idei téma: Döntéshozatal a nyomástartó rendszerek életében
A rendezvényen a nyomástartó rendszerek gyártásával, tervezésével, üzemeltetésével, vizsgálásával és karbantartásával foglalkozó szakemberek hasznos és gyakorlati előadásokat hallgathatnak meg, valamint a kiállító cégek termékeivel is megismerkedhetnek.
Az Ankét a Magyar Mérnöki Kamara kötelező továbbképzéseként elfogadásra került, így a szakértői jogosultsághoz szükséges óraszámot is igazolni tudjuk.
A jelentkezési határidő résztvevőknek és kiállítóknak 2025. november 21.
Részletes információk és jelentkezés a https://events.gteportal.eu/45-balatoni-anket/ oldalon.
Ha feliratkozik a Műszaki Magazin Hírlevelére, sosem marad le a híreinkről! További friss híreket talál a Műszaki Magazin főoldalán! Csatlakozzon hozzánk a Facebookon is!
Kapcsolódó kulcsszavakeseményGépipari Tudományos EgyesületGTE








































